Forum Forum o telefonach Nec Strona Główna Forum o telefonach Nec
Na forum znajdziesz wszelkie informacje na temat telefonów nec
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak nazywają się wasze zwierzaki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o telefonach Nec Strona Główna -> Inne pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franklin
Użytkownik forum


Dołączył: 25 Lis 2020
Posty: 41

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 18:39    Temat postu: Jak nazywają się wasze zwierzaki? Odpowiedz z cytatem

Natknąłem się ostatnio na artykuł odnoszący się do tego, jak nazwać zwierzaka: https://johndog.pl/blog/zyciezpsem/imie-dla-psa-i-suczki-top10/ i tak na podstawie własnych spostrzeżeń faktycznie uważam że sporo racji mają autorzy, choćby w kontekście tego, że imię powinno być dźwięczne i zarazem niezbyt długie. Mój pies np. bardzo szybko zaczął na swoje reagować, a wabi się Fredo. Znajomi z kolei nazwali suczkę jakoś po francusku , tak że ja sam mam problem z poprawnym wymówieniem tego imienia, a pupilka zdaje się w ogóle nie wiedzieć że tak się nazywa.
Chciałbym zapytać teraz Was- jeśli macie w domu futrzaki, psy albo koty, jak je nazwaliście i dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 25, 2020 18:39    Temat postu:

Powrót do góry
dominik3332
Expert


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 747

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka kotów i kilka psów w moim mieszkaniu. Dlatego ostatnio podjąłem decyzje , że skorzystam z bardzo dobrej oferty drzwiczki dla psa i kota .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 15, 2021 07:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o telefonach Nec Strona Główna -> Inne pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum o telefonach Nec  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group