Forum Forum o telefonach Nec Strona Główna Forum o telefonach Nec
Na forum znajdziesz wszelkie informacje na temat telefonów nec

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kod aparatu nec e616v

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o telefonach Nec Strona Główna -> Problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamMmadA
Gość

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 10:26    Temat postu: Kod aparatu nec e616v Odpowiedz z cytatem

Pomocy.mam e616v telefon jest bez simlocka włącza się karty czyta ale jak nacisnę dowolny klawisz to chce aby podać kod aparatu.nie moge wejść w menu nawet jak naciskam cyferki.Jak ten kod usunąć?A może są jakieś uniwersalne kody?Zostało mi 2 próby.Przosze o pomoc z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Mar 25, 2006 10:26    Temat postu:

Powrót do góry
Bocor
Użytkownik forum

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 19:27    Temat postu: Re: Kod aparatu nec e616v Odpowiedz z cytatem

AdamMmadA napisał:
Pomocy.mam e616v telefon jest bez simlocka włącza się karty czyta ale jak nacisnę dowolny klawisz to chce aby podać kod aparatu.nie moge wejść w menu nawet jak naciskam cyferki.Jak ten kod usunąć?A może są jakieś uniwersalne kody?Zostało mi 2 próby.Przosze o pomoc z góry dziękuje.
]

kod byl na forum podawany kilka razy Smile uniwersalny to 0000
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
quito
Gość

PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 10:20    Temat postu: Problem z kodem Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kod byl na forum podawany kilka razy Smile uniwersalny to 0000

jesli to jest uniwersalny kod to dlaczego po wpisaniu 0000 został zablokowany kod aparatu Sad co teraz mam zrobić ??
Powrót do góry
administrator

PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź jeszcze raz, jak nic nie pomaga to wyłacz i włacz telefon, albo zresetuj ustawienia, a jak nic nie pomaga to nie mam pomyslów
Powrót do góry
quito
Gość

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
Sprawdź jeszcze raz, jak nic nie pomaga to wyłacz i włacz telefon, albo zresetuj ustawienia, a jak nic nie pomaga to nie mam pomyslów

a teraz mi napisz jaki jest kod do zresetowania ustawien Crying or Very sad [/list]
Powrót do góry
quito
Gość

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:

a teraz mi napisz jaki jest kod do zresetowania ustawien Crying or Very sad [/list]
Powrót do góry
administrator

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0000?
Powrót do góry
quito
Gość

PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 21:20    Temat postu: Problem z kodem Odpowiedz z cytatem

też nie skutkuje ten uniwersalny 0000 :\ to co ja mam pecha ?? napiszcie co mam zrobić
Powrót do góry
administrator

PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A PIN probowałeś?
Powrót do góry
mAnIus
Początkujący

PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie skutkuje ten uniwersalny 0000 :\ to co ja mam pecha ?? napiszcie co mam zrobić

Nie masz pecha tylko najwyrazniej ktos od kogo kupiles ten telefon zmienil podstawowy kod aparatu Very Happy
radzilbym Ci skontaktowac sie z tym kims i dowiedziec sie jaki jest ten kod bo podejrzewam ze nic sam nie zrobisz Wink

*73738#

ten kod restartuje ustawienia do domyslnych. Mozesz sprobowac ale watpie czy to zadziala.

Cytat:
jesli to jest uniwersalny kod to dlaczego po wpisaniu 0000 został zablokowany kod aparatu co teraz mam zrobić ??

To jest blokada czasowa tzn ze mussisz odczekac jakis czas i znow bedziesz mial 3 proby Wink

W sumie masz 3 wyjscia z tej sytuacji:

1 skontaktowac sie z gosciem ktory Ci sprzedal fona i dowiedziec sie jaki jest kod

2 probowac wpisywac na chybił trafił licząc na farta ze za ktoryms razem trafisz Very Happy

3 Poszukac (np. na Allegro) jakiegos serwisu w ktorym zdejmia Ci ten kod i przywroca podstawowy (czyli 0000)

Według mnie pierwsze i trzecie rozwiazanie jest najbardziej racjonalne ale wybor nalezy do ciebie Very Happy
Powrót do góry
Thand1961
Gość

PostWysłany: Sob Sie 15, 2020 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hi adam, actually this is an issue which is happening what all of us in my view. You can get essay help uk learn about your study task easily. Because I also faced this error and my friends too. But it is removed automatically after a few days. So, I must say wait for it.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sie 15, 2020 08:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o telefonach Nec Strona Główna -> Problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: